DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 302163-2,19%
Ankara
11°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Boğa Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Boğa burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Boğa burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 29 Kasım 2022 Salı gününe özel, Boğa burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

29 Kasım 2022 Salı yorumu : Haftanın ikinci gününde, yakından ilgilenmeniz gereken bazı durumlar gündeme gelebilir. Harekete geçmek için uygun zamanı beklemelisiniz. Sorunlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var. Değerlendirmeleriniz konusunda elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Boğa burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda her türlü sorunu yakından incelemek isteyeceksiniz. Daha net adımlar atabildiğiniz sürece her türlü sorunu da geride bırakma şansınız var. Tercihleriniz konusunda daha temkinli olmanız gerekiyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, mesleki olarak kendinizi toparlamaya çalışın. Sizden istenenlere olumlu anlamda cevap vermeyi başarabildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir. Odaklanmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Boğa burcu günlük maddi yorum : Bugün, maddiyata dayalı sorunlar moralinizi fazlasıyla bozabilir. Tam olarak nasıl hareket etmeniz gerektiğine karar veremeyeceksiniz. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %55
Aşk %70
Para %55
Sağlık %65
İş %55

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 29 Kasım Salı 01:18
Güneş*06° Yay Ay15° Kova
Merkür16° Yay Venüs16° Yay
Merkür16° Yay Venüs16° Yay
Mars19° İkizler (R) Jüpiter28° Balık
Satürn19° Kova Uranüs16° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.