• BIST 78.739
  • Altın 127,004
  • Dolar 3,1105
  • Euro 3,3880
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 9 °C
  • İzmir 14 °C
  • Şanlıurfa 14 °C

“Siyonizm’in amentü’sü dört maddedir”

“Siyonizm’in amentü’sü dört maddedir”
Haber Burada Özel İçerik

Ülkemiz ve islam coğrafyasının etrafını saran ateş çemberini aşabilmenin yollarını bize açıklayan Prof. Dr. Necmeddin Erbakan'ın "İslam Birliği D-8" Kardeşlik Projesi şimdi her zamankinden daha fazla önem arzediyor.

İşte Merhum Prof. Dr. Necmeddin Erbakan’ın İran’ın başkenti Tahran’da Statejik Araştırmalar Merkezi’nde yaptığı o tarihi konuşmanın 2. bölümü.

 

Siyonizm’in amentü’sü dört maddedir. Bir; “Biz Ben-i İsrail ırkı üstün insanlarız. Cenabı Allah insan olarak bizi yarattı. Diğer insanların hepsini bize hizmet etsinler diye maymun olarak yarattı. İkincisi; “Beni İsrail dünyanın efendisi diğerleri kölesi olacaktır çünkü bunun için yaratılmışlardır.Bu amaca ulaşmak için bizim üç şey yapmamız lazım. Sürgündeki Yahudileri Filistin’de toplamak. Fırat ile Nil arasındaki Arzı Mevud’un hepsini kuşatacak şekilde Büyük İsrail’i kurmak ve emniyetini sağlamak. Bunun için de Fas’dan Endonezya’ya kadar 28 ülkenin yönetimini elinde tutmak. İran’ı İsrail’in emniyeti için ben idare edeceğim diyor. Türkiye’de Selçuklular ve Osmanlı’nın mirasçısı bağımsız bir devlet olmayacak. Çünkü bu İsrail için tehtidtir. Böylece İsrail’in emniyeti sağlanacak. Mescid-i Aksa yerine Süleyman Mabedi yeniden yapılacaktır. Bu maddeleri gerçekleştirirsek bizim mesihimiz -İsa (a.s.) değil- yeryüzüne inecek, Davut a.s.’nin tahtına Yahudi Kralı olarak oturacak ve Ben-i İsrail’in dünya hakimiyetini ebediyen perçinleyecektir. Bunun için İsrail ile barış antlaşması olamaz. Çünkü bunlar İsrail’in dini inancıdır ve dini inançlarını da değiştirecek değillerdir.

 

icret Miladi 622 yılında olmuştur. Ve Hicretle İslam Devlet’i kurulmuştur. Yeryüzünde böylece Hakk’ın hakim olduğu bir medeniyet varolmuştur. Biz aslında Asrı Saadet zamanında maddi kuvvet olarak da en büyük kuvvettik. 1100 sene dünyaya İslam hakim oldu. 1683’te Viyana Muhasarası hedefine ulaşmayınca bu sefer maddi güç Siyonizm’in eline geçti. 350 senedir Siyonizm’in dünyasında yaşıyoruz. Onun için savaş, kan, gözyaşı görüyoruz. Mesut bir dünya meydana getirebilmek için Yahudi dünyası yerine İslam dünyasını yeniden kurmak lazım.
Siyonizm bir timsaha benziyor. Bu timsahın üst çenesi ABD’dir, alt çenesi AB’dir, kuyruğu İsrail’dir, gövdesi Müslüman ülkelerde de bulunmak üzere devlet idarecileri, medya, işadamları, sanayicilerden müteşekkil olan işbirlikçilerdir. Yahudilik dini aynı zamanda bir ırk olduğu için çoğalmıyor. Bir insanın Yahudi olabilmesi için en azından annesinin Yahudi olması gerekiyor. Dünyada 6 milyar insanın içinde 30 milyon Yahudi var.

Yahudi’ye deseniz ki; “Siz 30 Milyon insan nasıl dünyaya hakim olursunuz? Sizi her bir kazaya kaymakam yapsak nüfusunuz kaymakam olmaya yetmez.” Yahudinin cevabı ne oluyor; “Kim biz mi? Yahu siz ayakta uyuyorsunuz. Biz zaten dünyaya hakimiz” diyor. Ve tabi bu sözde büyük bir haklılık payı var. Çünkü Yahudi bir yandan faizci, kapitalist nizam ile para gücünü eline geçirmiş, faiz ile bizi sömürüyor. Papalık faize karşıydı. Fakat Komunizm çökünce ortada Kapitalizm kaldı. Şimdi Papalık Suudi Arabistan’da Rabıtaya müraacat ediyor. Diyor ki; “Biz asırlar boyu faizin karşısında durduk ancak Komünizm çöktü ortalıkta Kapitalizm kaldı. Şimdi bugüne kadar karşısında olduğumuz Faizci Kapitalizm’e hizmet mi edeceğiz? Biz inanıyoruz ki bir adil nizam vardır. Ama bizim kitabımızda buna ait esaslar yazmıyor. İslam ise bunu her açıdan tayin etmiş, tespit etmiştir. Gelin bize yardımcı olun, öğretin, bu adil düzeni kuralım. Bu faizci kapitalist nizam Protestan mezhebinin dini nizamıdır. Bunun için Yahudi, Hristiyanlığı değiştirmiş Protestanlığı kurmuştur.

Böylece bütün dünyayı faiz ile sömürüyor. ABD’de evangelist tarikatini kurmuştur. Bugün 90 Milyon mensubu vardır. Bütün ABD Cumhurbaşkanları bu mezhebin mensubudur. Bush ne diyor? “Irak’ın işgalini bana İsa (a.s) vazife olarak verdi” diyor. Bill’e ne diyor? Benim Irak harbine iştirakimde asıl faktör Hristiyan oluşumdur” diyor. Bunlar Hristiyan değil mi? Niye Yahudi için çalışıyor? Çünkü Yahudi bunları aldatmıştır. “Siz Hz. İsa (a.s)’ın yeryüzüne gelmesini beklemiyormusunuz? Biz de O’nu bekliyoruz” diyor. Halbuki yalan söylüyor. Çünkü Yahudilerin mesihi ayrı bir mesihtir. “Sizin elinizdeki incilde Hz. İsa (a.s)’ın gelmesine dair hiçbir açıklama yoktur. Bizim tevratımızda ise bu konu teferruatlı olarak anlatılmıştır. Tevratın dediğini yapalım Hz.İsa (a.s) gelsin.” diyorlar. Hristiyanlar 19. Haçlı Seferi’ni bunun için yaptılar. Yahudiler böylece Hristiyanları kullanıyorlar.

Buradan Hacca uçak ile gitseniz bilet parasının %9’unu Yahudinin eline ödemeden gidemezsiniz. Çünkü serbest hava bölgesinde uçabilmek için uçağın IATA üyesi olması gerekiyor. IATA Rockfeller Yahudi üçyüzler meclisinin başkanıdır, Yahudi kuruluşudur. Öyleyse gemiyle gidelim derseniz bu sefer %9’unu Loyd denilen Yahudi’ye ödeyeceksiniz. Türkiye’den İran’a para gönderemezsiniz. Yahudi bankası araya girecek, %1’ini komisyon olarak alacak, para öyle gelecektir. Mal alamazsınız çünkü Akreditif açacaksınız ancak Yahudi Bankası açabilir. %5’ini Yahudi’ye ödeyeceksiniz. Dolar Yahudi parasıdır. ABD dışındaki ülkelerde 5 Trilyon Dolar para vardır. 5 Trilyon Dolarlık da ABD tahvili var. Bütün ülkelerin Merkez Bankaları’nın rezervleri ABD’de duruyor. Biz buna üçkağıt oyunu diyoruz.

Dünyada 6 Milyar insan var ve bir senede 75 Trilyonluk mal alışverişi yapılıyor. 37,5 Trilyon Dolar Yahudi’ye ödüyoruz. Bunları niçin söylüyorum? Siyonizm demek sadece İsrail ve ABD demek değildir. Bütün bir timsah dünyayı avcunun içine almış, hepimizi fiilen köle yapmış, Gazze’de çoluğu çocuğu öldürüyor. Bu beladan insanlığı nasıl kurtarabiliriz? Çünkü Büyük İsrail, Yahudilerin dini inancıdır. Her İsrail Cumhurbaşkanı’nın şu sözü vardır; “Bizim iki tane haritamız var. Birisi duvardaki, bir de kalbimizdeki haritadır. İşte İsrail budur.

Peki biz Müslümanlar olarak ne yapıyoruz? İslam Konferansı toplanıyor. Sonra nihai bir bildiri yayınlıyoruz. Ne diyoruz O nihai bildiride? “ABD Irak’tan bir an evvel çıkmalıdır.” Rockefeller bunu televizyondan izlediği zaman keh keh gülüyor, kahvesinden bir yudum alıyor ve diyor ki; “Siz Müslümanlar bu boş nihai bildirilerle vakit kaybedip durun. Biz hedefimize adım adım yürüyoruz haberiniz olsun” diyor.

2. Bölüm'ün Sonu

 

1. Bölüm İçin TIKLAYINIZ>>>

2. Bölüm İçin TIKLAYINIZ>>>

3. Bölüm İçin TIKLAYINIZ>>>

 

 

BENZER YAZILAR:

Kaostan Çıkışın Yolu ya da Çok Acil TÜRKİYE-İRAN- MISIR BİRLİĞİ

Gelin bu oyunu bozalım!

 

 

Etiketler:
...................................................................................... Haber Burada ......................................................................................
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Şahıslara yönelik ağır itham, küfür ve onur kırıcı ifadelerde bulunanlara İp adresleri üzerinden dava açılacaktır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 31.01.2014 Test Yayın - Haber Burada Net, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici, öğretici ve eğitici yayınlar yaparak takipçilerini bilinçlendirir. . . Haber Burada | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : haberburadanett@gmail.com | Faks : haberburadanett@gmail.com | Haber Scripti: CM Bilişim