DOLAR %
EURO %
ALTIN
BITCOIN 302469-1,72%
Ankara

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Akrep Burcu Günlük Yorum & Bugün Aşk, İş, Para Yorumu

Akrep burcu günlük yorumu bugün neler söylüyor? Akrep burcu bugün neler yaşayacak? Günlük genel, aşk & ilişkiler, iş & kariyer ve maddi durumunuz ile ilgili yorumları, 28 Kasım 2022 Pazartesi gününe özel, Akrep burcu günlük yıldız falı ve günlük burç yorumları ile birlikte öğrenin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Genel Durum

28 Kasım 2022 Pazartesi yorumu : Haftanın ilk gününde, kişisel durumunuzu yeniden oluşturmak için harekete geçebilirsiniz. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Amaçlarınıza uygun hareket edebildiğiniz sürece her şeyin daha iyiye gidebileceğini de unutmamalısınız. Mücadele etmekten kaçınmamanız gereken bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep burcu bugün aşk & ilişkiler yorumu: Bugün, aşk ve ilişki hayatınızda daha kontrollü olmalısınız. Tercihleriniz konusunda biraz daha dikkatli olmaya çalışın. Amaçlarınıza uygun hareket etmeniz, sizin açınızdan çok daha iyi olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu İş & Kariyer

İş ve kariyer hayatınızda bugün, karmaşık durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Değişim gösteren koşullara uygun hareket edemediğiniz sürece her şeyin daha karmaşık olabileceğini de unutmamalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu Maddi Durum

Akrep burcu günlük maddi yorum : Bugün, karmaşık durumlardan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Sınırlarınızın bilincinde olmalı ve harcamalarınızı da ona göre şekillendirmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yıldız Falı

Genel %60
Aşk %55
Para %55
Sağlık %55
İş %60

Gezegenlerin Şu anki Konumu

Son güncelleme: Son güncelleme: 28 Kasım Pazartesi 14:13
Güneş*06° Yay Ay09° Kova
Merkür15° Yay Venüs15° Yay
Merkür15° Yay Venüs15° Yay
Mars19° İkizler (R) Jüpiter28° Balık
Satürn19° Kova Uranüs16° Boğa (R)

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.