• BIST 79.559
  • Altın 125,096
  • Dolar 3,0747
  • Euro 3,3485
  • İstanbul 17 °C
  • Ankara 14 °C
  • İzmir 20 °C
  • Şanlıurfa 24 °C

Gelin bu oyunu bozalım!

Gelin bu oyunu bozalım!
Haber Burada

Siyaset; oyun kurma ve şer odaklarınca kurulan oyunları bozma sanatıdır. Malumlarınız tarih; cenk meydanında kazanıldığı halde siyaset masasında kaybedilen nice makus zaferlerle doludur. Bizim medeniyet değerlerimizde siyasetimiz ibadet, ibadetimiz siyasettir.

Dünyada gözümüz var; yeryüzünü imar etmenin, Allah için dünyaya nizam vermenin, insanlığa adalet tevzi etmenin derdindeyiz. Küresel sömürü düzeni tarumar edilecek, yeni bir dünya mutlaka kurulacaktır. 

Tarihin bu döneminde Müslümanlar iki cepheli bir savaş, iki yönlü bir imha projesi ile karşı karşıyadırlar.

 
1- Savaşın ve imha projesinin birinci cephesi; topraklarımızın, namus ve değerlerimizin tecavüze uğraması; petrolümüzün, ticaret gücümüzün, her türlü maddi kaynağımızın hoyratça sömürülmesidir.

Müslümanlar bu sömürünün tesisi için birbirlerine düşürülmekte, sömürgecilerden temin ettikleri silahları kullanarak Allahu Ekber nidalarıyla birbirlerinin boğazını kesmektedirler.

Ölen, yetim ve öksüz kalan, mülteci durumuna düşen hep bizler; kazananlar, kibir kuleleri yükseltenler hep onlar olmaktadır.

Anglosakson Juda medeniyeti asırlardır İslam'a beşiklik etmiş, Suriye ve Irak ismiyle müsemma toprakları barındırdığı bütün insani, tarihi ve kültürel değerlerle birlikte haritadan silmek üzeredir.

Mescid-i Aksa'yı yıkmadan önce Mescid-i Aksa'yı çevreleyen surları yıkmaktadırlar. Hain terör örgütü PKK eliyle Güneydoğumuzda kirli oyunlar tezgahlanmakta, terör bombalı alçak eylemler tüm Türkiye'de yaygınlaştırılarak, insanımız ayrıştırılmaya çalışılmaktadır. Zira onlar için Güneydoğu Anadolu bölgemizi de içine alan topraklarda Büyük İsrail Devletini kurmak önemli bir hedeftir.

Ayrıca; enerji kaynaklarına hakim olmak isteyen küresel sömürgeciler, BOP ismi verilen bir cadı kazanında ülkenin yeraltı ve yerüstü zenginliklerini bulanık suda balık avlar gibi avlamanın peşindedirler. "Rusya'nın Suriye'de ne işi var?" sorusunu sorabilen mert bir kardeşimin "Amerika'nın ne işi var Suriye'de?" sorusunu da sormasını beklerim. Daha da ilerisi "Amerika'nın ne işi var İncirlikte?" İncirlik Amerikan toprağı mıdır?

Batıl; enerji kaynakları üzerinde hakimiyet savaşı vermekte, daha fazla sömürüp semirmenin oyununu kurmaktadır. Hakkın tarafında olanlar ise sömürüye karşı mücadele etmek ve batılın oyununu bozmakla mükelleftirler. Hak-Batıl mücadelesi hep bu minval üzere seyretmiştir. Ebu Cehil Hz. Peygamber (sas) Efendimiz'e "Muhammed! Senin dinine uyarsak (sömürü düzenimiz yıkılır) aç kalırız" diyebilmiştir. 

O halde şunu artık anlamalıyız; ABD, Rusya, Çin, AB yanlısı ve yandaşı bir dış politika, hiç bir zaman hiç bir Müslüman ülkeye, hiç bir şekilde fayda sağlamamıştır.

Müslüman yöneticiler bunu görerek küresel oyunu bozmalıdırlar. Derhal, acilen, bir an evvel Türkiye-İran-Mısır ekonomik, siyasi, askeri işbirliği teşkilatı kurulmalıdır.

Daha ne kadar egemenlerin ipiyle kör kuyulara inecek, birbirimize düşeceğiz? Suriye bizimdir, Irak bizimdir, bu coğrafya altıyla üstüyle, geçmişiyle geleceği ile bizimdir. Yeraltı ve yerüstü kaynakları, ticaret ve üretim gücü sömürgecilere peşkeş çekilmemelidir.

Biz köle değiliz. Namaz kılan köleler olmayacağız. Batıldan farkımız sömürmeye ve sömürülmeye karşı oluşumuzdur.

(Devam Edecek İnşallah)

BENZER HABER

Kaostan Çıkışın Yolu ya da Çok Acil TÜRKİYE-İRAN- MISIR BİRLİĞİ

...................................................................................... Haber Burada ......................................................................................
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Şahıslara yönelik ağır itham, küfür ve onur kırıcı ifadelerde bulunanlara İp adresleri üzerinden dava açılacaktır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 31.01.2014 Test Yayın - Haber Burada Net, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici, öğretici ve eğitici yayınlar yaparak takipçilerini bilinçlendirir. . . Haber Burada | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : haberburadanett@gmail.com | Faks : haberburadanett@gmail.com | Haber Scripti: CM Bilişim