• BIST 79.181
  • Altın 126,227
  • Dolar 3,0820
  • Euro 3,3658
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 12 °C
  • İzmir 20 °C
  • Şanlıurfa 26 °C

EY! israil SENİN SONUN YAKINDIR.

EY! israil SENİN SONUN YAKINDIR.
Zulüm, kan ve gözyaşı: Ey! israil senin sonun yakındır.

Kaçırılan üç genci bahane eden güneydeki sevilmeyen devlet, Gazze’ye günlerdir bomba yağdırıyor. Siyonist işgalcilerin saldırılarına karşı dünya yine kör ve sağır. İslam ülkeleri sanki bu dünyada yaşamıyorlarmış gibi davranıyorlar. Yaşanan acılardan, öldürülen çocuklardan bihaber milyarder Arap emirleri zengin iftar sofralarında semiriyor.

Gazze’de yine evler bombalanıyor, çocuklar öldürülüyor, ocaklar sönüyor. Bir rutin tekrar ediyor. Alışılagelmiş ölümler yaşanıyor. Dünyanın diğer tarafında ise duyargalarını yitirmiş insanlar her sabah yine işlerine gidiyor. Siyonistler kara bir büyü ile tüm dünyayı efsunlamış sanki.  Hayvan katliamlarına bile bin kat fazla sesi çıkıyor insanlığın.

Dünya üzerinde bir Siyonist karabasan hüküm sürüyor. Oluşturdukları lobilerle, ekonomik ve medya güçleriyle hegemonyasını kabul ettirmiş bir siyonist cendereden geçiyor dünyamız. Yeryüzünde yüzyıllarca zelil bir hayat süren yahudiler büyük hedeflerini gerçekleştirme yolunda adım adım ilerliyorlar.Filistin topraklarında bir yahudi devleti kurmak isteyen ve bunun için ciddi miktarda para teklif eden siyonistler Abdülhamit Han’dan alamadıklarını yıllar sonra bedelsiz ve zahmetsiz elde ettiler. Osmanlının yıkılmasının ardından sahipsiz kalan İslam toprakları İngiliz ve Fransızların eliyle siyonistlere ve diktatör zalimlere peşkeş çekildi.

Siyonistler kurdukları yahudi devletine gereken nüfusu sağlamak için dünyanın dört bir yanındaki yahudileri Filistin’e göç etmeye teşvik etti. Avrupa’daki yahudilerin Filistin’e gitme konusunda gösterdikleri isteksizliği cezalandırmak ve göçü hızlandırmak isteyen siyonistler için Hitler bulunmaz bir fırsattı. Avrupa’daki yahudilere karşı yapılan katliamlar Filistin topraklarına yahudi göçünü hızlandırdı ve siyonistlerin eline ajitatif bir propaganda aracı verdi.

 

Her ne kadar Filistin topraklarındaki varlıklarını arttırsalar da yahudiler Filistin topraklarında kendilerini hiçbir zaman meşru göremediler. Filistinlilere karşı bu kadar hırçın ve saldırgan davranmaları bu meşruiyet sorunundan kaynaklanıyor.“Siyonistlerin seslerinin bu kadar yüksek çıkmasının nedeni suçluluk psikolojilerinin bir sonucudur.”  

Siyonist işgal devletinin yaptığı zulümlere karşı dünya milletleri sessiz kalsa da yapılan fütursuz katliamlar insanlık vicdanında büyüyen gizli bir kine dönüşüyor. Atılan her bomba, öldürülen her bebek mahşeri bilinçaltındaki öfkeyi büyütüyor ve siyonistler attıkları her bomba ile kendi sonlarını hazırlıyorlar. Gelecek yıllarda II. Dünya Savaşı benzeri bir yok oluşla karşı karşıya kalacak yahudiler için kimseler sesini çıkarmayacak ve yaşanacak bir yahudi kıyımına karşı korumasız kalacaklardır.Siyonistler öyle bir güç sarhoşluğu yaşıyorlar ki insanlık vicdanında biriken bu kini göremiyorlar. Gün gelecek kurdukları lobilerle, ekonomik ve medya güçleriyle kimseyi tehdit edemeyecekler. Böyle bir durumda yalnızlaşan yahudileri koruyacak ne bir güç ne de bir devlet kalmayacak ve siyonistler yaptıkları katliamların bedelini çok ağır ödeyecekler.

Gazze’nin bombalanmasını yazlık sinema izler gibi tepelere çıkarak seyreden sivil işgalcilerin atılan her bombadan duydukları haz yahudilerin gelecekte yaşayacakları zilleti haber veriyor. Bu manzara karşısında kullar razı olsa adil-i mutlak olan Allah (c.c.) razı olmayacak bu azgınlaşan kavmi muvahhit kullarının eliyle cezalandıracaktır.


 

İMH - Editör

...................................................................................... Haber Burada ......................................................................................
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Şahıslara yönelik ağır itham, küfür ve onur kırıcı ifadelerde bulunanlara İp adresleri üzerinden dava açılacaktır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 31.01.2014 Test Yayın - Haber Burada Net, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici, öğretici ve eğitici yayınlar yaparak takipçilerini bilinçlendirir. . . Haber Burada | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : haberburadanett@gmail.com | Faks : haberburadanett@gmail.com | Haber Scripti: CM Bilişim