Din İstismarı, Fetö, Deaş ve Teröre Karşı Devlet, Diyanet ve...

Din İstismarı, Fetö, Deaş ve Teröre Karşı Devlet, Diyanet ve Millet Omuz Omuza

Türkiye Diyanet Vakfı İyilik Ödülleri töreninde onur ödülünün yurt içi ve yurt dışında teröre göz açtırmayan kahraman ordumuza ve Mehmetçiğe verilmesi izleyenlerin duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu.

14 Mart 2018 - 11:54 - Güncelleme: 14 Mart 2018 - 15:24

Bu sene dördüncüsü düzenlenen Türkiye Diyanet Vakfı “İyilik Ödülleri Töreni” Cumhurbaşkanlık Kongre Merkezinde yapıldı.

Ülkemizden ve dünyanın farklı yerlerinden iyilik severlerin ödüllendirildiği törene Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Diyanet’ten sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar ve bine yakın il ve ilçe müftüsü ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Daha önceki programlarda devlet erkanının katılmadığı programa bu sefer üst düzey katılımın yoğunluğu gözlerden kaçmadı.

Program öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ve 81 İl müftüsünü özel ağırlayarak gündeme dair istişareler yaptı. İstişare toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağ tarafına Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’ı sol yanına da Diyanet’ten sorumlu Devlet Bakanı Bekir Bozdağ’ı alarak, din üzerinden güç devşirmeye, dini istismar ederek vatandaşın zihnini bulandırmaya çalışan Fetö, Deaş gibi örgütlere ve örgütleşmeye çalışan yapılara karşı mücadelede Devlet, Diyanet ve Millet birlikteliği mesajını verdi.

Bu sene dördüncüsü düzenlenen Türkiye Diyanet Vakfı İyilik Ödülleri töreninde onur ödülünün yurtiçi ve yurt dışında teröre göz açtırmayan kahraman ordumuza ve Mehmetçiğe verilmesi izleyenlerin duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu. Onur ödülü; Şehitlerimiz ve Mehmetçik adına Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar’a verildi.

Kaynak: Haber Burada

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..