• BIST 78.739
  • Altın 127,004
  • Dolar 3,1105
  • Euro 3,3880
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 8 °C
  • İzmir 15 °C
  • Şanlıurfa 15 °C

“Biz İran olarak atom bombasıyapıyoruz” diyerek sakın ha kendinizi aldatmayın!

“Biz İran olarak atom bombasıyapıyoruz” diyerek sakın ha kendinizi aldatmayın!
Haber Burada

“Biz İran olarak atom bombası yapıyor, silahlar üzerinde bir çok keşif yapıyoruz” diyerek sakın ha kendinizi aldatmayın. Böyle giderseniz yüz senede bile ABD ve İsrail’e yetişemezsiniz. Ne olacak? Aklımızı başımıza alacağız. Bir tek çare vardır. Yeni bir dünya kuracağız. Kuran-ı Kerim nizamına dayanan bir dünya… Çünkü İslam’sız saadet olmaz. Bu dünyayı nasıl kuracağız?

Ben 28 Haziran 1996’da Başbakan oldum. Meclisten güvenoyu aldım ve Başbakan koltuğuna oturdum. İlk ziyaretime gelen ABD elçisi oldu. Bana şunu söyledi; “Biz biliyoruz ki sizin davanız İslam’dır. Başbakan oldunuz. Bu bizim hoşumuza gitmedi ama beraber çalışmaya mecburuz. Ben size geldim ve diyorum ki sizinle beraber çalışabiliriz. 6 tane şartımız var. Birincisi; “İran ile ticari münasebetinizi 50 milyon doların üzerine çıkartmayacaksınız.” İkincisi; “İrana gitmeyeceksiniz.” Üçüncüsü; ABD üslerine dokunmayacaksınız.” Dördüncüsü; ” Diğer Müslüman ülkelerle de ticaretinizi arttırmayacaksınız.” Beşincisi; ” Çekiç güç askeri işgal kuvvetlerimizi dışarı çıkartmayacaksınız.” Altıncısı; “Irak boru hattını açmayacaksınız.”
Bizim meşhur sadrazamımız Ali Paşa’nın bir sözü vardır; “Ben mühim bir iş yapmak istediğim zaman önce Rus Elçisi ile konuşurum. Ne derse tersini yaparım” Ben de ABD elçisinin söylediklerinin hepsinin tersini yaptım. İlk ziyaretimi İran’a yaptım. “İran ile ticari münasebetinizi 50 milyon doların üzerine çıkartmayacaksınız.” demişlerdi, sadece doğalgaz antlaşması 2,5 Milyar Dolar oldu. Ve ilan ettim ki; Türkiye ile İran arasındaki Ticari Münasebet Hacmi 10 Milyar, 20 Milyar değil, Almanya ile Fransa arasındaki ticaret nekadar ise okadar olur dedim.

15 gün sonra ABD Dış İşleri Bakanı Warren Christopher Ankara Elçisi Grossman’a -iki yahudi- “Ne yapın, edin askeri ihtilal yapıp Refah Partisi’ni iktidardan uzaklaştırın.” diye kripto gönderdi. Bu kripto bizim elimizde bulunuyor.
Ben niye bunları söylüyorum? Biz dua ediyoruz ki İran İslam inkılabı amacına ulaşsın ve muhafaza edilsin. Ama biliyorum ki İsrail’in hedefi bizim olduğumuz gibi aynı zamanda sizsiniz. Buradaki İnkılabın hedefine ulaşmaması, engellenmesi için ne lazımsa yaparlar. Ve dikkat edin buna fırsat vermeyin. Çünkü Siyonizm mikrobu 5700 senelik bir mikroptur.

ABD’nin 40 tane uçak gemisi var. “İran Körfezine getirir, Tahran’ı füze ile döverim.” diyor. Biz ne yapacağız? Bekleyecekmiyiz? 41 tane uçak gemisi mi yapalım diyeceğiz? Bunu yapmak istesek gelip bombalayacak. 41 uçak gemisinin parasını nereden bulacağız? Biz onu yapana kadar O 80 tane daha yapacak. Siyonizm’in önüne nasıl geçeceğiz? Cenab-ı Allah Rahman ve Rahim’dir. Teknoloji İslam için en büyük Rahmettir. Biz uçak gemisi yapacağımıza, o uçak gemisinin atmış olduğu füzeyi kontrolümüz altına alarak, geri çevireceğiz ve o füzeyi atan ABD uçak gemisinin üzerinde patlatacağız.

Bu mümkün mü? Evet, elektronikte mümkündür. Bura oturup düğmeye basacağız. Tahran havaalanından pilotsuz bir uçak kalkacak. Önümüzdeki ekrandan o uçağın gördüğü herşeyi biz de göreceğiz. Bu uçağı elektronik olarak kumanda edip Tel-Aviv’e göndereceğiz. Ağaçların arasından yere indireceğiz. Uçağın içinden bir köstebek çıkacak, duvardan atlayıp içeri girecek, İsrail’in Atom Santrali’ni içindeki füze ile yıkacak. Mümkün mü bu? Ben uzmanlara göstermek üzere video filmler getirdim. Teknoloji’de yapılacak sonsuz işler var.

İran inkılabı yeni bir dünyaya açılan kapıdır. Türkiye ve İran bir çekirdektir. Bu çekirdeğin etrafında D8’ler, D8’in etrafında D60, 60 tane müslüman ülke, onun etrafında ezilen yüz ülke. Rusya, Çin, Hindistan, Afrika, Güney Amerika… 5 Milyar insanı adil nizam etrafında toplayacağız. İslam Dinarı’na geçeceğiz. Kendi Birleşmiş Millet’lerimizi, kendi NATO’muzu kuracağız. Böylece yeni bir dünyayı tesis edeceğiz. İslam Birliği ile… Cenabı Allah İbrahim Suresi 46. Ayetinde şöyle buyuruyor; “Onların dağları yerinden oynatacak kadar kuvvetli organizasyonları olsa bile, bilesiniz ki ancak Allah’ın dediği olur. Siz ihlasla Allah’ın yolunda çalışırsanız o takdirde Ben size yardım ederim. Ancak siz galip gelirsiniz, kimse size karşı galip gelemez.

Ben bundan önce Tahran’a geldim ve D8’leri kurduk. Şimdi iki şey için geliyorum. Birincisi; İran İnkılabı’nı hedeflerine ulaştırmak. Bunun için en az iki şeyin süratle yapılması gerekiyor. İslami İktisadi Nizam’ın kurulması lazım. Faizsiz, Hakk’ı üstün tutan nizam.

İkincisi; Bütün okul kitaplarının değiştirilmesi lazım. Çünkü bu kitaplarda İsrailiyat var, bu kitaplarda İfsad var. Gelişimin ikinci gayesi İranlı kardeşlerimizle beraber yeni bir dünyayı kurmaya başlamak. Bunun için inşallah ekonomik işbirliğini nasıl yapacağımıza dair müesseseler kuracağız. Teknolojide işbirliğini nasıl yürüteceğimize dair. Kadını, Çocuğu, Aileyi nasıl koruyacağımıza dair. Yeni dünyayı nasıl kuracağımıza dair. İnanırsanız üstünsünüz. Allah yardım edecek, Türkiye ve İran çekirdeği yeni dünya ağacını ortaya koyacak inşallah. Sabırla dinlemek lütfunda bulundunuz hepinize çok teşekkür ederim.”

 

1. Bölüm İçin TIKLAYINIZ>>>

2. Bölüm İçin TIKLAYINIZ>>>

3. Bölüm İçin TIKLAYINIZ>>>

 

 

BENZER YAZILAR:

Kaostan Çıkışın Yolu ya da Çok Acil TÜRKİYE-İRAN- MISIR BİRLİĞİ

Gelin bu oyunu bozalım!

 

Etiketler:
...................................................................................... Haber Burada ......................................................................................
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Şahıslara yönelik ağır itham, küfür ve onur kırıcı ifadelerde bulunanlara İp adresleri üzerinden dava açılacaktır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 31.01.2014 Test Yayın - Haber Burada Net, internet ve teknolojinin doğru kullanılması, en üst düzeyde faydalanılması amacıyla bilgilendirici, öğretici ve eğitici yayınlar yaparak takipçilerini bilinçlendirir. . . Haber Burada | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : haberburadanett@gmail.com | Faks : haberburadanett@gmail.com | Haber Scripti: CM Bilişim